počet produktů: 0
cena: 0 czk
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 6
týden: 21
Skladová dostupnost

Vážení zákazníci, veškeré zboží, které má atribut SKLADEM je fyzicky opravdu na našem skladu a připraveno k okamžíté expedici.

PaySec

On-line platební metoda PaySec

aktivována

Historie aktualit

AKTUALITY:

4.3.2011
Vážení zákazníci, dnešním dnem začínají platit výhodnější ceny za přepravní služby. Využijte tak  nižších poplatků za dopravu, které se nám pro Vás, naše zákazníky, podařilo snížit.
TIP: Při využití platby předem na účet, nebo připravované on-line platební metody PaySec ušetříte také na dobírce.

18.2.2011
Vážení návštěvníci, od dnešního dne můžete nově využít služeb přepravní společnosti PPL. Věříme, že uvedení této nabídky na našem e-shopu Vás osloví.

1.12.2010
Vážení návštěvníci, dnes jsme rozšířili sortiment o špičková lepidla UHU, která se stala v Německu synonymem pro lepidlo. Lepidla UHU dokáží vyřešit všechny problémy spojené s lepením. Snažíme se mít co nejširší sortiment, pokud však nemůžete v naší nabídce nalézt požadovaný výrobek tohoto špičkového výrobce, neváhejte nás oslovit a uděláme vše pro to, abychom Vám chybějící zboží objednali.

14.10.2010
Vážení návštěvníci, dnes jsme rozšířili sortiment o špičkové řezací nástroje OLFA, které se vyrábějí v Japonsku, tedy v zemi, kde ostré břity a kvalitní nože jsou tradicí. Věříme, že Vás sortiment těchto nožů zaujme a necháte se zlákat pohledem na dokonalé ostří a špičkové dílenské zpracování. Pokud nemůžete v naší nabídce nalézt požadovaný výrobek tohoto špičkového výrobce, neváhejte nás oslovit a uděláme vše pro to, abychom Vám chybějící zboží objednali.

14.7.2010
Vážení návštěvníci, každý běžný registrovaný uživatel má možnost zakoupit až do konce července vybrané produkty se slevou 7% a k některým obdrží zdarma i malý dárek. Nenechte si tuto šanci ujít. Zaregistrujte se a hned máte možnost nakupovat některé z produktů ještě výhodněji.

1.7.2010
Vážení návštěvníci, v době od 3.7. do 11.7. budeme na dovolené. Veškeré požadavky a objednávky na E-shopu budou vyřízeny během následujícího pondělí. Děkujeme za pochopení.

5.1.2010
Vážení zákazníci, od nového roku se zvýšila daň z 19% na 20%. V tomto obchodě však i nadále zůstávají v platnosti stále stejné ceny a nějaké zvyšování se v dohledné době hned tak konat nebude. Máte možnost nakoupit za skvělé peníze z pohodlí domova. Věříme, že řada z Vás toho využije a nechá se touto nabídkou zlákat.

4.12.2009
V této době probíhá vývoj nové polomakety letounu. Po dokončení vývoje bude v nabídce v různých stupních rozpracovanosti - od stavebnice až po hotový model - s kompletní nabídkou všech náhradních dílů. Bude se jednat o model klasické konstrukce s využitím tradičních i moderních materiálů. Na letadle bude také použit unikátní materiál vyvinutý ve firmě MixAir, svými vlastnostmi podobný balse, jehož použitím odpadne téměř veškeré pracné ruční broušení. Model je tak určen jak všem, kdo mají zájem hlavně létat a nezabývat se stavbou, tak i tradičnímu modeláři, který si chce svoje letadlo postavit sám.

Věříme, že po uvedení modelu na trh budete příjemně překvapeni.

MixAir Team